O nas

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Trans-Rol       Nasza firma na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. Każdego dnia kierujemy się polityką jakości, mając na celu osiąganie wysokiego poziomu sprzedaży i akumulacji przy właściwych relacjach kosztów. Narzędziem do osiągnięcia powyższego celu jest odpowiedni system zarządzania.

 

Andrzej Remisiewicz       Firma nasza posiada znaczącą pozycję w strukturze handlowej. W kontaktach z interesantami staramy się być dobrym i kompetentnym doradcą branży rolnej i budowlanej. Zatrudniony zespół na różnych szczeblach dokłada wszelkich starań, by utwierdzić klientów w przekonaniu, iż jesteśmy wiarygodni, skuteczni i rzetelni, a nasze propozycje są zawsze konkurencyjne.

       W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi w kraju producentami w branży nawozowej i budowlanej, poszerzając systematycznie rekomendowane przez naszych klientów produkty, które są skuteczne i sprawdzone w praktyce polowej.

transport       Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtową. Przy zakupie większych partii towaru dostarczamy go własnym transportem. Staramy się by nasze usługi były w najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naszym stałym odbiorcom oferujemy pełne pakiety informacyjne organizując szkolenia, spotkania i konferencje.

       Spotkać nas można na większości ważnych imprezach i wystawach branżowych.
wlascicielka       Od wielu lat kompleksowo obsługujemy branżę rolniczą i budowlaną, posiadamy własny majątek, który gwarantuje stały rozwój i możliwość finansowania dużych przedsięwzięć budowlanych.
Powyższe działania zaowocowały otrzymaniem wielu wyróżnień za przedsiębiorczość oraz uzyskaniem tytułu Wicemistrza Podlaskiej Agroligi w 2002 roku.


       W prowadzeniu działalności kierujemy się zasadą:
"Zysk jest ważny, obrót ważniejszy, ale najważniejsze jest dobre imię i zadowoleni klienci."

powrót do menu

Certyfikaty, dyplomy, podziękowania

Certyfikat img005 img006
img007 img008 img007

powrót do menu

160x75mediagaleriacertyfikatymapa

Grunt to urodzaj - katalog

 

baner-prawy-nawozy

polifoska.pl

baner-prawy-agrolider