Noworoczna Gala AgroBiznesu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

      19 stycznia 2023 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, po trzyletniej przerwie, odbyła się Noworoczna Gala Agrobiznesu oraz poprzedzające ją Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu”, w organizację których był zaangażowany Andrzej Remisiewicz jako członek zarządu Stowarzyszenia AgroBiznesKlub. Dzięki niemu w uroczystościach uczestniczyła liczna grupa osób reprezentujących województwo podlaskie, a Galę uświetnił występ zespołu Harmonica z Sokół.

uczestnicy Noworocznej Gali AgroBiznesu

      Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu” są cyklem spotkań prowadzonych na poszczególnych wydziałach SGGW, podczas których zasłużeni rolnicy, przedsiębiorcy i samorządowcy dyskutują o zagadnieniach związanych z nowoczesnym rolnictwem, a także o źródłach ich sukcesów gospodarczych. Wśród uczestników nie zabrakło wybitnych rolników i agroprzedsiębiorców, przedstawicieli rządu oraz samorządów.

uczestnicy Noworocznej Gali AgroBiznesu

      Podczas Gali poznaliśmy laureatów konkursu „Agroprzedsiębiorca RP 2022-2023", którym gratulujemy wybitnych osiągnięć.

uczestnicy Noworocznej Gali AgroBiznesu

      Zwycięzcy, po odbiór wyróżnień przechodzili przez szpaler tworzony przez wcześniejszych laureatów konkursu, w tym m.in. Grażynę i Andrzeja Remisiewicz - Wybitnych Agroprzedsiebiorców RP 2020.

uczestnicy Noworocznej Gali AgroBiznesu

Zapraszamy do obejrzenia relacji na:
Noworoczna Gala Agrobiznesu z mocnym podlaskim akcentem [FOTO+retransmisja] | eWysMaz.pl.

160x75mediagaleriacertyfikatymapa

Grunt to urodzaj - katalog

 

baner-prawy-nawozy

polifoska.pl

baner-prawy-agrolider