Niespodzianka dla najmłodszych od Grupy Azoty

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

      19 września 160 uczniów klas I-III Zespołu Szkół w Sokołach spotkała miła niespodzianka – otrzymali wyprawki szkolne ufundowane przez największego polskiego producenta nawozów mineralnych Grupę Azoty. Firma TRANS-ROL, biorąc udział w akcji Lider Polskiej Dystrybucji™ prowadzonej przez Grupę Azoty, ze swego otoczenia biznesowego wytypowała szkołę, do której powinny zostać przekazane wyprawki. Zestawy pomocy szkolnych składają się z przydatnych wszystkim uczniom materiałów edukacyjnych opatrzonych wizerunkiem wesołych Grupaków: worka, pudełka na drugie śniadanie, kamizelki odblaskowej, kredek, piórnika, planu lekcji i linijki. Licznie obecne na uroczystości dzieci i rodzice mogli również wykazać się wiedzą na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie, nawozach mineralnych i patriotyzmie. Wszyscy aktywni uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia otrzymali ufundowane przez sponsorów nagrody.

      Uroczystość przekazania wyprawek współorganizowaną z Dyrektorem Zespołu Szkół w Sokołach Waldemarem Kikolskim uświetnili swoją obecnością ks. prałat Franciszek Grabowicz z Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Sokołach, Wójt Gminy Sokoły Józef Zajkowski, przewodnicząca Rady Gminy Hanna Kurzyna, kierownik ARiMR Oddział Wysokie Mazowieckie Ryszard Grodzki, st.sierż. Kamil Ksepka z posterunku policji w Sokołach, Katarzyna Komar reprezentująca KRUS Wysokie Mazowieckie, Wicedyrektor Szkoły Hanna Grabowska oraz Wicedyrektor Krystyna Dworakowska.

      Właściciel Firmy TRANS-ROL przed wręczeniem wyprawek scharakteryzował sponsora wyprawek oraz podkreślił istotną rolę, jaką spełnia dla rozwoju polskiego rolnictwa i gospodarki kraju. Zachęcił też do odwiedzenia serwisu internetowego www.grupaki.pl skierowanego do najmłodszych, a za pomocą, którego każde dziecko może zdobywać wiedzę przez zabawę i uczestniczyć w organizowanych przez Grupę Azoty konkursach. Jak podkreślają Właściciele firmy Grażyna i Andrzej Remisiewicz „Zawsze wspieramy naszą lokalną wiejską społeczność i pamiętamy, że „aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło”. Zależy nam na motywacji prywatnych przedsiębiorstw, samorządu i instytucji oświaty do wspólnego działania na rzecz rozwoju regionu. Propagujemy taką postawę zarówno w biznesie jak i w życiu codziennym. Jesteśmy świadomi, że przyszłość zależy przede wszystkim od tego jak wykształcona będzie młodzież na terenach wiejskich.”

powrót do menu

160x75mediagaleriacertyfikatymapa

Grunt to urodzaj - katalog

 

baner-prawy-nawozy

polifoska.pl

baner-prawy-agrolider