Na podlaską nutę …

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

      Podlasie, jak co roku stanęło na wysokości zadania i licznie dopingowało swoich przedstawicieli, Firmę Gama – Wicemistrzów Krajowej AgroLigi 2014 oraz laureatów Krajowych Grażynę i Dariusza Putkowskich podczas uroczystego podsumowania konkursu AgroLiga2014 w Pałacu Prezydenckim i Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie w dn. 18 czerwca 2015r. Celem konkursu jest promocja rolników oraz firm potrafiących produkować bardzo dobre wyroby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

      Wyjazd ponad 60-osobowej grupy został tradycyjnie zorganizowany przez Grażynę i Andrzeja Remisiewicz, właścicieli podlaskiej firmy TRANS-ROL i zarazem Mistrzów Krajowej AgroLigi 2011. Ich starania wydatnie wspomógł Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

      Podlasie reprezentowali najlepsi rolnicy, przedstawiciele agrobiznesu, władz samorządowych oraz instytucji związanych z rolnictwem. W trakcie podróży w autokarze panowała wyjątkowa atmosfera, z muzyką, śpiewem a nawet tańcami. Podczas uroczystości w Ogrodach Prezydenckich, Grażynie i Andrzejowi Remisiewicz przypadł – w imieniu laureatów AgroLigi – zaszczyt podziękowania Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu za 5 lat owocnej współpracy na polu konkursu AgroLiga.

      Konkurs AgroLiga organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub którego członkiem jest Andrzej Remisiewicz.

      Gala AgroLigi na szczeblu krajowym, gromadzi corocznie kilkuset uczestników – najlepszych w kraju rolników i przedstawicieli najprężniej rozwijających się firm agrobiznesowych.

powrót do menu

160x75mediagaleriacertyfikatymapa

baner-prawy-200px

 

baner-prawy-nawozy

polifoska.pl

baner-prawy-agrolider