Wyprawki szkolne dla najmłodszych

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

      3 października 2014 roku kompletne wyprawki szkolne odebrała setka najmłodszych uczniów z placówek oświatowych w Gminie Kobylin-Borzymy a wszystko to dzięki Firmie TRANS ROL G. i A. Remisiewicz z Kruszewa Wypych k. Sokół. Firma biorąc udział w akcji „Lider Polskiej Dystrybucji” organizowanej przez producenta polskich nawozów Grupę Azoty mogła wskazać szkołę potrzebującą takiego wsparcia.

przed wręczeniem plecaków

      Plecaki z przyborami szkolnymi i odblaskami już po raz czwarty trafiły do wiejskich szkół w naszym regionie. Opatrzone logo przybory to forma promocji największego polskiego producenta nawozów sztucznych.wręczenie plecaków
Grupa Azoty i firma TRANS ROL stawiają na edukację wspierając szkoły materialnie, organizując konkursy plastycznie, szkolenia i przyjmując w poszczególnych fabrykach wycieczki uczniów ze Szkół Rolniczych z terenu Podlasia.

   To już kolejny rok, w którym dzięki zaangażowaniu lokalnego przedsiębiorcy, uczniowie ze szkół wiejskich w województwie podlaskim otrzymują wyprawki szkolne - w poprzednich latach wręczono je w szkołach w Sokołach, Bruszewie, Kowalewszczyźnie i Płonce Kościelnej. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów najmłodszych klas i ich rodziców.

Dzieci z wręczonymi plecakami

Fot. Uczniowie Szkoły w Kobylinie Borzymach, od lewej Andrzej Remisiewicz, Dyrektor szkoły Jan Kierzkowski, Wójt Wojciech Mojkowski, Grażyna Remisiewicz, Wicedyrektor szkoły Joanna Sikorska, nauczyciele i rodzice

powrót do menu

160x75mediagaleriacertyfikatymapa

baner-prawy-200px

 

baner-prawy-nawozy

polifoska.pl

baner-prawy-agrolider