Trans-Rol laureatem prestiżowego wyróżnienia

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Na efekty działań firmy TRANS-ROL z Kruszewa Wypychy k. Sokół nie musieliśmy długo czekać.

       Niedawno, bo 7 lipca 2011 r. jej właściciele Grażyna i Andrzej Remisiewicz otrzymali zaszczytny tytuł Mistrza Podlaskiej AgroLigi 2011, a już teraz mogą poszczycić się posiadaniem kolejnego, tym razem europejskiego wyróżnienia EuroCertyfikat 2011.
O te prestiżowe wyróżnienia walczyło kilkaset firm, instytucji i samorządów. Jednak wysokie kryteria stawiane przez Kapitułę Konkursową pozwoliły na przyznanie certyfikatów tylko nielicznym, w gronie których znalazła się firma z Podlasia.

      Uroczysta gala wręczenia firmie „Trans-Rol” EuroCertyfikatu 2011 w kategorii Certyfikat Wiarygodności Firmy tegorocznej edycji Międzynarodowego Programu Promocji odbyła się 17 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Miejscu, jak najbardziej godnym randze tego wydarzenia. EuroCertyfikat jest prestiżowym europejskim wyróżnieniem przyznawanym podmiotom gospodarczym, które na tle konkurencji odznaczają się wyjątkową sprawnością organizacji, nowatorskim systemem zarządzania, doskonałą polityką rozwoju oraz spełnieniem surowych norm jakościowych. Wyróżnienie stanowi dowód uznania dla dotychczasowej działalności przedsiębiorstw, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju polskiego i europejskiego biznesu jak również jest wyjątkową promocją regionu, w którym prowadzi swoją działalność.
      Jak twierdzą sami laureaci przyznanego certyfikatu, jest to kolejny sukces, którym możemy się poszczycić oraz następnym spełnieniem dążeń do doskonałości. To prestiżowe wyróżnienie winno stać się skutecznym instrumentem potwierdzającym wiarygodność naszej firmy w oczach obecnych i gwarantem dla potencjalnych partnerów biznesowych.

160x75mediakontakt_boxmapa